Hakkımızda

0 216 642 23 53

Hakkımızda

Pardus 2007 yılında faaliyetlerine İstanbul’da başlamış, 60’ın üzerinde ülkeye ihracat yaparak dünya pazarlarında bilinirliğini artırmıştır. Firma sahibinin 2001 yılından beri profesyonel olarak küçük ve hafif silahlar sektöründe ihracat alanında olması marka bilinirliğinin yaygınlaşmasında önemli rol almıştır. Halen üretim ve satış faaliyetlerine İstanbul’da devam ettirmektedir.

Pardus Nedir?
Pardus ismi gerçekliği kanıtlanmış bir efsaneden gelmektedir. Panthera Pardus Tulliana; Anadolu Panteri. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın son zamanlarda foto kapanlarında görünen, yaşadığı ispatlanmış Anadolu’ya özgü panterdir.

Firmamız ihracat pazarlarında sektörün en büyük fuarları olan ABD’deki ShotShow ve Almanya’daki IWA fuarlarına katılımlarını devam ettirmekte. Türkiye’de ise Prohunt fuarında katılımcı olarak her yıl bulunmaktadır. 

2022’de Türkiye pazarına da ürün verme kararını alan firmamız gerekli TSE sürecini tamamlamış ve 2023 yılında satışlarına başlamıştır. Geniş ürün yelpazesi ile av, spor ve taktik amaçlı yivsiz av tüfekleri konusunda kullanıcılara farklı seçenekler sunmaktadır.

2023 Yılı itibari ile 10 farklı model ile avcı, atıcı ve taktik kullanıcılara hitap etmeye başlamış bulunmaktayız. Kullanıcılarımızın ürünlerimizden ve firmamızdan memnun kalması için güçlü ve çözüm odaklı bir satış sonrası servisi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

 

 

KATALOG

Pardus Katalog

Pardus Ürün Kataloğu için tıklayınız.

© 2023 pardus. Tüm hakları saklıdır.